Doprovodný program

Celkový doprovodný program 58. ročníku nyní připravujeme.


Pá 25.05.2018 | 19:00

Wohnout & Dirty Blondes

Sekce: Koncerty

Místo: Koncertní zóna

Parta čtyř kamarádů, kteří rádi provokují a mají svérázný smysl pro humor. Na českou hudební scénu vstoupili již před 20 lety a stále umí svou živelností dostat fanoušky do varu. Pestré, tvrdé a zároveň melodické kytary, nápadité texty a energické koncerty, tím si kapela získává přízeň publika napříč všemi generacemi. Jako předkapela vystoupí Dirty Blondes.

Hodnocení diváků:

So 26.05.2018 | 19:30

Majk Spirit

Sekce: Koncerty

Místo: Koncertní zóna

Hvězda česko-slovenské rapové scény, idol mnohých mladých lidí, a přesto skromný a citlivý kluk ze slovenské Petržalky. Pod jeho pravým jménem Michal Dušička by dvoumetrového rappera a hip-hoppera hledal málokdo. Charismatický sympaťák, který se nebojí přemýšlet a dávat do svých textů srdce i duši.

Hodnocení diváků:

Ne 27.05.2018 | 19:30

Jana Kirschner

Sekce: Koncerty

Místo: Koncertní zóna

Je nazývána první dámou slovenského popu, dosáhla na mnohá významná slovenská i česká hudební ocenění, trvale však žije v Anglii. Říká o sobě, že její hlas zraje jako víno, stejně tak i její hudební tvorba. Od mladické neučesanosti přechází ke složitým životním tématům, s nadhledem a lehkostí sobě vlastní.

Hodnocení diváků:

Út 29.05.2018 | 19:30

Ben Cristovao

Sekce: Koncerty

Místo: Koncertní zóna

Zpěvák, textař, herec a sportovec s exotickým vzhledem a milým úsměvem. První úspěchy zaznamenal v soutěži Česko Slovenská Superstar. Od té doby natočil několik alb, spolupracoval se známými jmény z hudební branže, zapojil se do neziskových projektů a vyzkoušel si dokonce i roli v seriálu. Benův koncert proběhne jako součást projektu Dítě v krizi, jehož cílem je podporovat spolupráci v problematice ochrany dítěte nejenom na místní úrovni, ale i v celorepublikovém a mezinárodním kontextu.

Hodnocení diváků:

Pá 01.06.2018 | 19:30

Horkýže Slíže

Sekce: Koncerty

Místo: Koncertní zóna

Slovenská punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková kapela z Nitry, která na podzim oslavila již čtvrt století své existence. Partě kamarádů nelze upřít originální pojetí textů i hudebních aranží, provokativnost a chytlavá melodičnost. Kapela dvakrát získala platinovou desku a na podzim bylo vyprodáno na jednom koncertu za druhým.

Hodnocení diváků:

So 02.06.2018 | 19:30

Turbo

Sekce: Koncerty

Místo: Koncertní zóna

Legendární kapela s legendárními hity, které znají nazpaměť děti i jejich prarodiče. Nelze však v žádném případě mluvit o sentimentu, členové kapely to na pódiu dokáží stále pořádně rozbalit. Energické vystoupení s nezapomenutelnými hity zakončí 58. ročník Zlínského filmového festivalu.

Hodnocení diváků: