Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


So 27.05.2017 | 13:00
10

Rubikova kostka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Bastiaan Schravendeel

Nizozemsko, 2017, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Ona se červená (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Els Decaluwe

Belgie, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Pásmo animovaných filmů 3

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 56 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

V bratrových stopách (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Moritz Mayerhofer

Německo, 2016, 15 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Zahrada (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Idil Ar Ucaner

Turecko, 2016, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
6

Živě z mechu: Zarepuj, padavko! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Filip Pošivač

Česká republika, 2016, 3 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
3

Zahrádka pod hvězdami - O strašlivém psovi (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba, Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Martin Otevřel

Česká republika, 2017, 7 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
3

Uzlíková pohádka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Jaroslav Nykl

Česká republika, 2017, 10 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
6

Domek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Sousedství, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Zacharová

Česká republika, 2016, 5 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
3

Atlas draků (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Kuncová

Česká republika, 2016, 4 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Moruška (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Polina Minchenok

Rusko, 2015, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Sen (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Svyatoslav Ushakov

Rusko, 2016, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Dračí sáňky (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Zhirkova Evgenia

Rusko, 2016, 2 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Píp a letadélko (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Christoph Englert

Německo, 2016, 12 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Pásmo animovaných filmů 2

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 45 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Honička (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Iris Alexandre

Belgie, 2015, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Akvárium (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Elizaveta & Polina Manokhina

Rusko, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Krabičák - Psací stůl (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Árpád Koós

Maďarsko, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Dopisy od panenky (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Natalia Grofpel

Rusko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Papíráci (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Alexey Mironov

Rusko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků: