Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


So 27.05.2017 | 09:00
6

Domek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Sousedství, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Zacharová

Česká republika, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 09:00
3

Atlas draků (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Kuncová

Česká republika, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:20
3

Dračí sáňky (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Zhirkova Evgenia

Rusko, 2016, 2 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:20
3

Sen (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Svyatoslav Ushakov

Rusko, 2016, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:20
3

Moruška (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Polina Minchenok

Rusko, 2015, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:20
3

Píp a letadélko (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Christoph Englert

Německo, 2016, 12 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:20
3

Pásmo animovaných filmů 2

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 45 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:20
3

Honička (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Iris Alexandre

Belgie, 2015, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:20
3

Akvárium (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Elizaveta & Polina Manokhina

Rusko, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:20
3

Krabičák - Psací stůl (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Árpád Koós

Maďarsko, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Rajská krajina (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Katalin Egely

Maďarsko, 2017, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Pásmo animovaných filmů 1

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 44 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Odd má hlavu jako vejce (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kristin Ulseth

Norsko, Portugalsko, 2016, 11 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Rytíř hledá princeznu (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Antoine Fromager, Laurie Bogdel, Loïc Resplandy, Lucas Godineau, Mathieu Astruc, Nicolas Canot '

Francie, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Děvčátko se sirkami (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Anne Baillod, Jean Faravel

Švýcarsko, 2016, 9 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Mimové (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Petra Varga

Maďarsko, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Stezka obrů (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Alois Di Leo

Brazílie, 2016, 12 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Tatínek a dcera (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Chenglin Xie

Čína, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
3

Zahrádka pod hvězdami - O strašlivém psovi (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba, Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Martin Otevřel

Česká republika, 2017, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Kapela hrála (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Marjolaine Perreten

Švýcarsko, Francie, 2016, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků: