Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Pá 26.05.2017 | 10:00
8

Vzhůru do vesmíru! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Petter Lennstrand

Švédsko, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:50
10

Splněný sen (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Samit Kakkad

Indie, 2016, 100 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
8

Mrzout Niilas (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Meikeminne Clinckspoor

Belgie, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, 2017, 78 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:40
12

Na stejné notě (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Michel Boujenah

Francie, 2016, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 08:15
8

Vzhůru do vesmíru! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Petter Lennstrand

Švédsko, 2016, 82 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 10:20
12

Pátá loď (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Iveta Grófová

Slovensko, Česká republika, 2017, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 14:00
10

Oskarova Amerika (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Torfinn Iversen

Norsko, 2017, 79 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:30
10

Oskarova Amerika (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Torfinn Iversen

Norsko, 2017, 79 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 10:30
10

Amélie a horský zázrak (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Tobias Wiemann

Německo, Itálie, 2017, 97 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 10:40
8

Vzhůru do vesmíru! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Petter Lennstrand

Švédsko, 2016, 82 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 10:40
12

Na stejné notě (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Michel Boujenah

Francie, 2016, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 17:00
12

Pátá loď (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Iveta Grófová

Slovensko, Česká republika, 2017, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 08:15
10

Amélie a horský zázrak (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Tobias Wiemann

Německo, Itálie, 2017, 97 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:30
8

Mrzout Niilas (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Meikeminne Clinckspoor

Belgie, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, 2017, 78 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:40
12

Hlava rodiny (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Mehran Malakouti

Írán, 2016, 71 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:30
10

Splněný sen (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Samit Kakkad

Indie, 2016, 100 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 10:50
12

Hlava rodiny (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Mehran Malakouti

Írán, 2016, 71 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků: