Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Po 29.05.2017 | 08:30
3

Atlas draků (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Kuncová

Česká republika, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 08:30
6

Domek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Sousedství, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Zacharová

Česká republika, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 08:30

Čtyřlístek - Ďáblův palec (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2016, 15 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 10:40
10

Přeskoč (2007)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Petter Næss

Švédsko, 2007, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 17:20
15

Simonův vesmír (2010)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Andreas Öhman

Švédsko, 2010, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 20:00
15

Sestra (2012)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Ursula Meier

Švýcarsko, Francie, 2012, 97 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:30
12

Bratrstvo kominíků (2013)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Xavier Koller

Německo, Švýcarsko, 2013, 98 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 10:40
12

Na stejné notě (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Michel Boujenah

Francie, 2016, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 17:20
15

Kamenné srdce (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Gudmundur Arnar Gudmundsson

Island, 2016, 129 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 20:00
16

Špína (2017)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Tereza Nvotová

Česká republika, Slovensko, 2017, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 08:30
8

Mazalové II (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Biser Arichtev

Česká republika, 2017, 28 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:40
12

Hlava rodiny (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Mehran Malakouti

Írán, 2016, 71 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 15:10
12

Ivan Carevič a kouzelná princezna (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Michel Ocelot

Francie, 2016, 57 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:20
14

Chlapec na mostě (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Petros Charalambous

Kypr, 2016, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 20:00
15

My děti ze stanice Beznaděj (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Prithvi Konanur

Indie, 2016, 115 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:30
10

Vlaštovky a Amazonky (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Philippa Lowthorpe

Velká Británie, 2016, 97 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 10:40
7

Jak jsme oživovali dědečka (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Karel Janák

Česká republika, 2016, 15 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 10:40
7

Pravý rytíř (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Martin Dolenský

Česká republika, 2016, 15 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 17:20
14

Chlapec na mostě (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Petros Charalambous

Kypr, 2016, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 20:00
15

Bod zlomu (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Kevin Meul

Belgie, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků: