Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Po 29.05.2017 | 10:20
12

Pátá loď (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Iveta Grófová

Slovensko, Česká republika, 2017, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 13:00
6

Pásmo animovaných filmů 7

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 41 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 13:00
6

Poslední lístek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Olya Golubeva

Irsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 13:00
6

Chlapec a ježek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Marc Riba, Anna Solanas

Španělsko, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 13:00
6

Lasička (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Timon Leder

Slovinsko, 2016, 11 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 13:00
6

Pidičlovíček (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Ana Chubinidze

Francie, Švýcarsko, Gruzie, 2016, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 13:00
6

Dvě tramvaje (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Svetlana Andrianova

Rusko, 2016, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 15:00
10

Darebáci na cestách (2006)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Michael Steiner

Švýcarsko, 2006, 100 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 17:10
15

Světlé noci (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Thomas Arslan

Německo, Norsko, 2017, 86 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 19:40
15

Kamenné srdce (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Gudmundur Arnar Gudmundsson

Island, 2016, 129 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:20
10

Můj život Cukety (2016)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Claude Barras

Švýcarsko, Francie, 2016, 66 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 10:20
13

Goodbye Berlin (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Fatih Akin

Německo, 2016, 93 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 13:00
6

Pásmo animovaných filmů 9

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 47 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 13:00
6

Sabaku (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Marlies van der Wel

Nizozemsko, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 13:00
6

Dárek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kohei Kajisa

Japonsko, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 13:00
6

Poslední lístek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Olya Golubeva

Irsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 13:00
6

Kamenný obr (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Julie Rembauville, Guillaume Crampette

Francie, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 13:00
6

Zajíc a medvěd (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Margarita Stamenova

Bulharsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 13:00
6

Košík (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Suresh Eriyat

Indie, 2017, 14 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 13:00
6

Dvě tramvaje (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Svetlana Andrianova

Rusko, 2016, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků: