Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Ne 28.05.2017 | 08:40
5

Teresa a Tim (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Agurtzane Intxaurraga

Španělsko, 2016, 73 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Moruška (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Polina Minchenok

Rusko, 2015, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Sen (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Svyatoslav Ushakov

Rusko, 2016, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Dračí sáňky (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Zhirkova Evgenia

Rusko, 2016, 2 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Píp a letadélko (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Christoph Englert

Německo, 2016, 12 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Pásmo animovaných filmů 2

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 45 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Honička (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Iris Alexandre

Belgie, 2015, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Krabičák - Psací stůl (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Árpád Koós

Maďarsko, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 09:00
3

Akvárium (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Elizaveta & Polina Manokhina

Rusko, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:00
8

Dukátová skála (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Ján Novák

Česká republika, 2017, 106 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:15
8

Dukátová skála (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Ján Novák

Česká republika, 2017, 106 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Dopisy od panenky (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Natalia Grofpel

Rusko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Sáňky (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Olesya Shchukina

Rusko, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Papíráci (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Alexey Mironov

Rusko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Ztracený dopis (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kealan O' Rourke

Irsko, 2016, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Prasátko jde na výlet (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Dace Riduze

Lotyšsko, 2016, 13 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Pásmo animovaných filmů 4

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 46 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Nespokojený tučňák (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Pascale Hecquet

Francie, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:20
3

Ptáček a housenka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Lena von Döhren

Švýcarsko, 2017, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:40
12

Na stejné notě (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Michel Boujenah

Francie, 2016, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků: