Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Pá 26.05.2017 | 14:00
5

Dudák (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Ferriol Tugues

Španělsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00
15

Jiná (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Parastoo Cardgar

Írán, 2017, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00

Jednoho letního dne (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Joseph Guené, Alexandre Belmudes, Damien Clef

Francie, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00

Cesta do Elefantova (2015)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Wenyu Li

Čína, 2015, 9 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00
5

OC Neuvěřitelno (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Clémentine Frère, Aurore Gal, Yukiko Meignien

Francie, 2016, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00
8

Dva světy (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Lea Chervet, Faustine Dumontier, Cecile De Gantes, Maxime Templé

Francie, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00
6

Modrá (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Maryam Farahzadi

USA, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 15:10
13

V rytmu lásky (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Hans Somers

Nizozemsko, 2016, 90 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 15:30
10

Rajská krajina (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Katalin Egely

Maďarsko, 2017, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 15:30
10

Mimové (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Petra Varga

Maďarsko, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 15:30
10

Odd má hlavu jako vejce (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kristin Ulseth

Norsko, Portugalsko, 2016, 11 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 15:30
10

Pásmo animovaných filmů 1

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 44 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 15:30
10

Děvčátko se sirkami (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Anne Baillod, Jean Faravel

Švýcarsko, 2016, 9 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 15:30
10

Rytíř hledá princeznu (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Antoine Fromager, Laurie Bogdel, Loïc Resplandy, Lucas Godineau, Mathieu Astruc, Nicolas Canot '

Francie, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 15:30
10

Stezka obrů (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Alois Di Leo

Brazílie, 2016, 12 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 16:30
12

Holubice (1960)

Sekce: Zlatý střevíček za mimořádný přínos kinematografii pro děti a mládež

Režie: František Vláčil

Česká republika, 1960, 76 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 17:10
8

Vitus (2006)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Fredi M. Murer

Německo, Švýcarsko, 2006, 1 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 17:20
15

Sámská krev (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Amanda Kernell

Švédsko, Dánsko, Norsko, 2016, 110 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 17:30
15

London Town (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Derrick Borte

Velká Británie, USA, 2016, 91 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 18:00
14

Sebbe (2010)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Babak Najafi

Finsko, Švédsko, 2010, 83 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků: