Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Čt 01.06.2017 | 08:40
10

Záře (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Johannes Flick, Alexander Dietrich

Německo, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:40
10

Hora SGaana (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Christopher Auchter

Kanada, 2017, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:40
10

Pásmo animovaných filmů 5

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 48 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:40
10

Měsíční kámen (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Anthony Bonnard

Francie, 2016, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:40
10

Keiro (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Tatiana Juskewicz, Benoît Leloup, Franck Menigoz, Zoé Nérot, Charlotte Poncin

Francie, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:40
10

Kouzelná světýlka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Gediminas Siaulys

Litva, 2017, 11 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:40
10

Ježkův domov (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Eva Cvijanovic

Kanada, Chorvatsko, 2017, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 08:50
10

Děti odvedle (2006)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Ylva Gustavsson, Catti Edfeldt

Švédsko, 2006, 92 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 09:00
6

Dárek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kohei Kajisa

Japonsko, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 09:00
6

Poslední lístek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Olya Golubeva

Irsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 09:00
6

Košík (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Suresh Eriyat

Indie, 2017, 14 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 09:00
6

Dvě tramvaje (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Svetlana Andrianova

Rusko, 2016, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 09:00
6

Zajíc a medvěd (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Margarita Stamenova

Bulharsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 09:00
6

Sabaku (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Marlies van der Wel

Nizozemsko, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 09:00
6

Kamenný obr (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Julie Rembauville, Guillaume Crampette

Francie, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 09:00
6

Pásmo animovaných filmů 9

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 47 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 10:20
12

Tajemství pokoje 213 (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Emelie Lindblom

Švédsko, 2017, 95 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 10:30
13

Hon na pačlověky (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Taika Waititi

Nový Zéland, 2016, 101 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 10:40
6

Nejprůměrnější ryba na světě (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Cathinka Tanberg

Norsko, 2017, 10 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 10:40
6

Živě z mechu: Zarepuj, padavko! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Filip Pošivač

Česká republika, 2016, 3 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků: