Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Pá 26.05.2017 | 10:50
12

Nebojácná Kajsa (1989)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Daniel Bergman

Švédsko, 1989, 84 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:50
12

Astrid (2014)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Kristina Lindström

Švédsko, 2014, 84 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:50
12

Astrid (2014)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Kristina Lindström

Švédsko, 2014, 84 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 11:00
12

Brundibár - Mosty přes čas a prostor (2016)

Sekce: Dokumentární film

Režie: Arno Aschauer

Rakousko, 2016, 88 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
3

Zahrádka pod hvězdami - O strašlivém psovi (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba, Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Martin Otevřel

Česká republika, 2017, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
6

Živě z mechu: Zarepuj, padavko! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Filip Pošivač

Česká republika, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
3

Uzlíková pohádka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Jaroslav Nykl

Česká republika, 2017, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
9

Pat a Mat na venkově: Kaktus (2015)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Marek Beneš

Česká republika, 2015, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
6

Pásmo - Nové české animáčky

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

, 0, 71 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
6

Domek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Sousedství, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Zacharová

Česká republika, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
6

Datová Lhota (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Martin Ferencei

Česká republika, 2017, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10

Čtyřlístek - Ďáblův palec (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2016, 15 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
3

Atlas draků (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Kuncová

Česká republika, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 13:10
6

Anča a Pepík - Skandál ve městě (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2017, 14 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00
18

Čekání (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Zin Yun Huang

Taiwan, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00
10

Zlínský pes - studentské animace 1 (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Mezinárodní, 2017, 67 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00

Umění se opičit (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Ananya Anil

Indie, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00
5

Kočičí selfie (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Geoffrey Assie, Emeline Bernard, Elsa Divet

Francie, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00

SWIFF (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Alexis Agliata, Théo Bonora, Arnaud Bellour

Francie, 2016, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 14:00

Proč nám pijí krev (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž studentských filmů Zlínský pes

Režie: Petr Mischinger

Česká republika, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků: