Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


So 27.05.2017 | 17:20
13

Pod ochrannými křídly (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Selma Vilhunen

Finsko, Dánsko, 2016, 100 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 10:40
8

Eskil a Trinidad (2013)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Stephan Apelgren

Švédsko, 2013, 98 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 10:50
8

Tsatsiki, maminka a policajt (1999)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Ella Lemhagen

Švédsko, 1999, 91 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 17:10
15

Světlé noci (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Thomas Arslan

Německo, Norsko, 2017, 86 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 17:30
15

Ve špatné společnosti (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Claudia Huaiquimilla

Chile, 2016, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:40
12

Hlava rodiny (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Mehran Malakouti

Írán, 2016, 71 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:20
14

Chlapec na mostě (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Petros Charalambous

Kypr, 2016, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 10:40
7

Pravý rytíř (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Martin Dolenský

Česká republika, 2016, 15 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 17:20
14

Chlapec na mostě (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Petros Charalambous

Kypr, 2016, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 10:50
12

Hlava rodiny (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Mehran Malakouti

Írán, 2016, 71 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 14:00
14

Otec (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Yuval Delshad

Izrael, 2016, 91 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 16:30
14

Modré jako nebe (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Andrea Ríos

Venezuela, 2016, 101 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 17:10
15

Ve špatné společnosti (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Claudia Huaiquimilla

Chile, 2016, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků: