Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Út 30.05.2017 | 17:00
12

Pátá loď (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Iveta Grófová

Slovensko, Česká republika, 2017, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 08:20
8

Heidi, děvčátko z hor (2015)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Alain Gsponer

Švýcarsko, Německo, 2015, 105 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:10
13

Léto 1993 (2017)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Carla Simon Pipó

Španělsko, 2017, 96 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:20
14

Chlapec na mostě (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Petros Charalambous

Kypr, 2016, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:30
15

Jsem Charlie (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Rebecah Fortune

Velká Británie, 2017, 99 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 19:40
15

Psí život (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Rene Frelle Petersen

Dánsko, 2016, 94 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 17:20
14

Chlapec na mostě (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Petros Charalambous

Kypr, 2016, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Čt 01.06.2017 | 20:00
15

Bod zlomu (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Kevin Meul

Belgie, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 08:30
10

Můj život Cukety (2016)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Claude Barras

Švýcarsko, Francie, 2016, 66 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 09:00
10

Swing It Kids! (2016)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Fabian Kimoto

Švýcarsko, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 17:30
14

Zářící hvězdy (2009)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Lisa Siwe

Švédsko, 2009, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 19:00
14

Dost! (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Tessa Schram

Nizozemsko, 2016, 104 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků: