Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Pá 02.06.2017 | 08:15
6

Robby a Toby (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Wolfgang Groos

Německo, 2016, 105 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 08:20
6

Králičí škola (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Ute v von Münchow-Pohl

Německo, 2016, 76 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 08:30
10

Můj život Cukety (2016)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Claude Barras

Švýcarsko, Francie, 2016, 66 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 09:00
10

Swing It Kids! (2016)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Fabian Kimoto

Švýcarsko, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 10:20
12

Tajemství pokoje 213 (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Emelie Lindblom

Švédsko, 2017, 95 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 10:30
12

Storm a tajné psaní (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Dennis Bots

Nizozemsko, Belgie, Lucembursko, 2016, 105 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 10:40
12

Tehdy spolu (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Marta Santovjáková Gerlíková, Jiří Novotný

Česká republika, 2017, 75 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 10:40
10

Hrad Strašidlák a tajné bratrstvo (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Ralf Huettner

Německo, Itálie, 2017, 93 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 10:50
3

Malá Anička a vysoký strýček (2012)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Per Åhlin, Lasse Persson, Alicja Björk

Švédsko, 2012, 47 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 13:20
6

Cesta do Melonie (1989)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Per Åhlin

Norsko, Švédsko, 1989, 104 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 15:20
12

Můj život jako pes (1985)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Lasse Hallström

Švédsko, 1985, 97 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 17:10
15

Ve špatné společnosti (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Claudia Huaiquimilla

Chile, 2016, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 17:30
14

Zářící hvězdy (2009)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Lisa Siwe

Švédsko, 2009, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 19:00
14

Dost! (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Tessa Schram

Nizozemsko, 2016, 104 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 19:40
15

Jako opice (2011)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Lisa Aschan

Švédsko, 2011, 84 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 02.06.2017 | 20:30
15

Stříbrný les (2011)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Christine Repond

Švýcarsko, 2011, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků: