Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Pá 26.05.2017 | 08:30
8

Pipi v zemi Taka-Tuka (1970)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, Německo, 1970, 86 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:00
8

Vzhůru do vesmíru! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Petter Lennstrand

Švédsko, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
12

Tajemství pokoje 213 (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Emelie Lindblom

Švédsko, 2017, 95 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
8

Pipi v zemi Taka-Tuka (1970)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, Německo, 1970, 86 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:50
8

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Tage Danielsson

Norsko, Švédsko, 1984, 126 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:00
8

Anděl Páně 2 (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Jiří Strach

Česká republika, 2016, 99 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:40
10

Dveře do tajemného světa (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Mariusz Palej

Polsko, 2016, 93 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:50
8

Pipi na útěku (1970)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, Německo, 1970, 94 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
8

Mrzout Niilas (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Meikeminne Clinckspoor

Belgie, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, 2017, 78 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 15:00
8

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Tage Danielsson

Norsko, Švédsko, 1984, 126 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 15:30
10

Přízrak z jezera (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Naoki Segi

Japonsko, 2016, 96 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 08:40
5

Teresa a Tim (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Agurtzane Intxaurraga

Španělsko, 2016, 73 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:40
6

Tatu a Patu (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Rike Jokela

Finsko, 2016, 70 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 10:50
8

Pipi v zemi Taka-Tuka (1970)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, Německo, 1970, 86 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 14:00
8

Anděl Páně 2 (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Jiří Strach

Česká republika, 2016, 99 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 14:30
6

Lichožrouti (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Galina Miklínová

Česká republika, Slovensko, Chorvatsko, 2016, 83 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 15:10
8

Mazalové II (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Biser Arichtev

Česká republika, 2017, 28 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Ne 28.05.2017 | 15:30
12

Bratři Lví srdce (1977)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, 1977, 102 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 08:15
8

Vzhůru do vesmíru! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Petter Lennstrand

Švédsko, 2016, 82 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 10:20
12

Pátá loď (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Iveta Grófová

Slovensko, Česká republika, 2017, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků: