Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Po 29.05.2017 | 17:10
15

Světlé noci (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Thomas Arslan

Německo, Norsko, 2017, 86 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 19:20
16

Špína (2017)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Tereza Nvotová

Česká republika, Slovensko, 2017, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 19:40
15

Kamenné srdce (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Gudmundur Arnar Gudmundsson

Island, 2016, 129 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 20:00
15

Sestra (2012)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Ursula Meier

Švýcarsko, Francie, 2012, 97 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 20:30
15

Neříkej mi synu (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Anna Muylaert

Brazílie, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Po 29.05.2017 | 21:30
18

Ve stínu viny (2016)

Sekce: Noční horizonty

Režie: Craig Boreham

Austrálie, 2016, 99 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 10:50
14

Pitomých čtrnáct (2004)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Emil Larsson, Henrik Norrthon, Martin Jern, Filippa Freijd

Švédsko, 2004, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 17:10
16

Polar Boy (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Anu Aun

Estonsko, 2016, 97 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 17:20
15

Kamenné srdce (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Gudmundur Arnar Gudmundsson

Island, 2016, 129 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 17:30
15

Ve špatné společnosti (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Claudia Huaiquimilla

Chile, 2016, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 19:40
16

Motýlí polibky (2017)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Rafael Kapelinski

Velká Británie, 2017, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 20:00
16

Špína (2017)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Tereza Nvotová

Česká republika, Slovensko, 2017, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 20:20
15

1:54 (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Yan England

Kanada, 2016, 106 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:40
12

Hlava rodiny (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Mehran Malakouti

Írán, 2016, 71 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:50
15

1:54 (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Yan England

Kanada, 2016, 106 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:20
14

Zozo (2005)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Josef Fares

Švédsko, Velká Británie, Dánsko, 2005, 103 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:10
13

Léto 1993 (2017)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Carla Simon Pipó

Španělsko, 2017, 96 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:20
14

Chlapec na mostě (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Petros Charalambous

Kypr, 2016, 85 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:30
15

Jsem Charlie (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Rebecah Fortune

Velká Británie, 2017, 99 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 19:20
15

Sámská krev (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Amanda Kernell

Švédsko, Dánsko, Norsko, 2016, 110 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků: