Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


St 31.05.2017 | 10:20
12

Malá sokolnice (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Otto Bell

USA, Mongolsko, Velká Británie, 2016, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:30
8

Mrzout Niilas (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Meikeminne Clinckspoor

Belgie, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, 2017, 78 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:40
6

Lichožrouti (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Galina Miklínová

Česká republika, Slovensko, Chorvatsko, 2016, 83 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:40
12

Hlava rodiny (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Mehran Malakouti

Írán, 2016, 71 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:50
15

1:54 (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Yan England

Kanada, 2016, 106 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 10:50
12

Děti obrazovek (2016)

Sekce: Dokumentární film

Režie: Delaney Ruston

USA, 2016, 68 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:00
6

Da An Road, č. 16 (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Joanne Lin

USA, 2016, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:00
6

Nejprůměrnější ryba na světě (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Cathinka Tanberg

Norsko, 2017, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:00
6

Živě z mechu: Zarepuj, padavko! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Filip Pošivač

Česká republika, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:00
6

Jednorožec (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Rémi Durin

Francie, Belgie, 2016, 13 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:00
6

Pásmo animovaných filmů 10

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 42 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:00
6

Probouzeč (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Filip Diviak

Česká republika, 2017, 9 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:10
8

Návštěvníci (1983)

Sekce: Zlatý střevíček za mimořádný přínos kinematografii pro děti a mládež

Režie: Jindřich Polák

Česká republika, Německo, 1983, 60 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 13:20
14

Zozo (2005)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Josef Fares

Švédsko, Velká Británie, Dánsko, 2005, 103 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 14:00
12

Návrat domů (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Berni Goldblat

Francie, Burkina Faso, Katar, 2017, 84 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 15:10
12

Ivan Carevič a kouzelná princezna (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Michel Ocelot

Francie, 2016, 57 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 15:20
14

Nemocniční piráti (2010)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Michael Schaerer

Švýcarsko, 2010, 90 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 15:30
14

Normal (2010)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Bernard Weber

Švýcarsko, 2010, 60 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 16:30
14

Výhra a pád (2016)

Sekce: Dokumentární film

Režie: Anna Koch

Německo, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

St 31.05.2017 | 17:10
13

Léto 1993 (2017)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Carla Simon Pipó

Španělsko, 2017, 96 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků: