Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Út 30.05.2017 | 08:10
10

Vlaštovky a Amazonky (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Philippa Lowthorpe

Velká Británie, 2016, 97 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:15
6

O sovách a myších (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Simone van Dusseldorp

Nizozemsko, 2016, 80 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:20
10

Můj život Cukety (2016)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Claude Barras

Švýcarsko, Francie, 2016, 66 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:30
10

Oskarova Amerika (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Torfinn Iversen

Norsko, 2017, 79 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:30
12

Bratrstvo kominíků (2013)

Sekce: Vítejte ve Švýcarsku

Režie: Xavier Koller

Německo, Švýcarsko, 2013, 98 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:40
6

Annabell v zemi divů (2014)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Elisabet Gustafsson

Švédsko, 2014, 75 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:50
6

Pásmo animovaných filmů 7

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 41 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:50
6

Lasička (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Timon Leder

Slovinsko, 2016, 11 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:50
6

Pidičlovíček (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Ana Chubinidze

Francie, Švýcarsko, Gruzie, 2016, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:50
6

Dvě tramvaje (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Svetlana Andrianova

Rusko, 2016, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:50
6

Chlapec a ježek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Marc Riba, Anna Solanas

Španělsko, 2016, 3 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 08:50
6

Poslední lístek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Olya Golubeva

Irsko, 2016, 6 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 09:00
6

Ten, co loví mraky (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Marco Nick

Brazílie, 2016, 16 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 09:00
6

Košík (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Suresh Eriyat

Indie, 2017, 14 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 09:00
6

Domek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Sousedství, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Zacharová

Česká republika, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 09:00
6

Dárek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kohei Kajisa

Japonsko, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 09:00
6

O pěti ovečkách (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Maria Stepanova

Rusko, 2016, 8 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 09:00
6

Pásmo animovaných filmů 8

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 53 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 09:00
6

Zlatý Měsíc (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Pascal Adant

Francie, Belgie, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

Út 30.05.2017 | 10:20
13

Goodbye Berlin (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Fatih Akin

Německo, 2016, 93 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků: