Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


So 27.05.2017 | 14:00

Čtyřlístek - Ďáblův palec (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2016, 15 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
6

Domek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Sousedství, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Zacharová

Česká republika, 2016, 5 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
3

Atlas draků (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Kuncová

Česká republika, 2016, 4 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
3

Uzlíková pohádka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Jaroslav Nykl

Česká republika, 2017, 10 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
6

Anča a Pepík - Skandál ve městě (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2017, 14 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
6

Datová Lhota (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Martin Ferencei

Česká republika, 2017, 5 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
3

Zahrádka pod hvězdami - O strašlivém psovi (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba, Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Martin Otevřel

Česká republika, 2017, 7 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
8

Mrzout Niilas (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Meikeminne Clinckspoor

Belgie, Švédsko, Norsko, Nizozemsko, 2017, 78 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
6

Pásmo - Nové české animáčky

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

, 0, 71 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
9

Pat a Mat na venkově: Kaktus (2015)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Marek Beneš

Česká republika, 2015, 8 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:00
6

Živě z mechu: Zarepuj, padavko! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Filip Pošivač

Česká republika, 2016, 3 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 14:30
12

Storm a tajné psaní (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Dennis Bots

Nizozemsko, Belgie, Lucembursko, 2016, 105 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 15:00
8

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Tage Danielsson

Norsko, Švédsko, 1984, 126 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 15:10
8

Akce Mojžíš (1964)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, 1964, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 15:20
13

V rytmu lásky (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Hans Somers

Nizozemsko, 2016, 90 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 15:30
10

Přízrak z jezera (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Naoki Segi

Japonsko, 2016, 96 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 16:30
13

Vzpomínky na léto (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Adam Guzinski

Polsko, 2016, 87 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 17:20
13

Pod ochrannými křídly (2016)

Sekce: Soutěž celovečerních hraných debutů - evropské první filmy

Režie: Selma Vilhunen

Finsko, Dánsko, 2016, 100 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 17:30
15

Hořkých sedmnáct (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Kelly Fremon

USA, 2016, 104 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 17:30
12

Jiří Menzel - Komedie není legrace (2016)

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Robert Kolinsky

Švýcarsko, 2016, 80 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků: