Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


So 27.05.2017 | 10:40
10

Vlaštovky a Amazonky (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Philippa Lowthorpe

Velká Británie, 2016, 97 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:50
8

Pipi na útěku (1970)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, Německo, 1970, 94 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 10:50
10

Splněný sen (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Samit Kakkad

Indie, 2016, 100 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Mimové (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Petra Varga

Maďarsko, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Odd má hlavu jako vejce (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Kristin Ulseth

Norsko, Portugalsko, 2016, 11 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Děvčátko se sirkami (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Anne Baillod, Jean Faravel

Švýcarsko, 2016, 9 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Rajská krajina (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Katalin Egely

Maďarsko, 2017, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Rytíř hledá princeznu (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Antoine Fromager, Laurie Bogdel, Loïc Resplandy, Lucas Godineau, Mathieu Astruc, Nicolas Canot '

Francie, 2016, 4 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Stezka obrů (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Alois Di Leo

Brazílie, 2016, 12 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 11:00
10

Pásmo animovaných filmů 1

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 44 min

Místo: Golden Apple Cinema 6

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Tatínek a dcera (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Chenglin Xie

Čína, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

V bratrových stopách (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Moritz Mayerhofer

Německo, 2016, 15 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Ona se červená (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Els Decaluwe

Belgie, 2016, 5 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
3

Zahrádka pod hvězdami - O strašlivém psovi (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba, Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Martin Otevřel

Česká republika, 2017, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Zahrada (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Idil Ar Ucaner

Turecko, 2016, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Rubikova kostka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Bastiaan Schravendeel

Nizozemsko, 2017, 7 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Kapela hrála (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Marjolaine Perreten

Švýcarsko, Francie, 2016, 10 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:00
10

Pásmo animovaných filmů 3

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Mezinárodní, 0, 56 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:10
8

Páni kluci (1975)

Sekce: Zlatý střevíček za mimořádný přínos kinematografii pro děti a mládež

Režie: Věra Šimková - Plívová

Česká republika, 1975, 90 min

Místo: Golden Apple Cinema 4

Hodnocení diváků:

So 27.05.2017 | 13:20
13

Máma a já (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Marc Fitoussi

Francie, 2016, 92 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků: