Filmový program

Dotazy ohledně nákupu vstupenek 724 351 096
Vstupenky na filmová představení zakoupíte online od 19. května.
V předprodeji na pokladnách Golden Apple Cinema můžete zakoupit vstupenky od 19. května, v pokladně Kongresového centra, v pokladně Zlatého jablka a v pokladně INFO POINT (mezi nám. Míru a ul. Soudní) od 26. května do 3. června.
Filmpasy si budete moci fyzicky zakoupit na pokladně Kongresového centra od 25. května.

Dopolední projekce (začátek do 13.40 hod.) jsou přednostně nabízeny školám. K jejich uvolnění do volného prodeje dojde 26.5.


Pá 26.05.2017 | 08:15
6

O sovách a myších (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Simone van Dusseldorp

Nizozemsko, 2016, 80 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 08:20
15

Hořkých sedmnáct (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro mládež

Režie: Kelly Fremon

USA, 2016, 104 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 08:30
8

Akce Mojžíš (1964)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, 1964, 89 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 08:30
8

Pipi v zemi Taka-Tuka (1970)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, Německo, 1970, 86 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 08:50
8

Chytrá malá Lota 2 (1993)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Johanna Hald

Švédsko, 1993, 83 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:00
8

Vzhůru do vesmíru! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž hraných filmů pro děti

Režie: Petter Lennstrand

Švédsko, 2016, 82 min

Místo: Golden Apple Cinema 1

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:20
12

Ztraceni v lesích (2016)

Sekce: Panorama

Režie: Igor Šterk

Slovinsko, 2016, 83 min

Místo: Golden Apple Cinema 2

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
12

Tajemství pokoje 213 (2017)

Sekce: Panorama

Režie: Emelie Lindblom

Švédsko, 2017, 95 min

Místo: Aula

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
6

Živě z mechu: Zarepuj, padavko! (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Filip Pošivač

Česká republika, 2016, 3 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
3

Zahrádka pod hvězdami - O strašlivém psovi (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba, Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti

Režie: Martin Otevřel

Česká republika, 2017, 7 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
3

Uzlíková pohádka (2017)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Jaroslav Nykl

Česká republika, 2017, 10 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
6

Pásmo - Nové české animáčky

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

, 0, 71 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
9

Pat a Mat na venkově: Kaktus (2015)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Marek Beneš

Česká republika, 2015, 8 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
8

Pipi v zemi Taka-Tuka (1970)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Olle Hellbom

Švédsko, Německo, 1970, 86 min

Místo: Golden Apple Cinema 3

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40

Čtyřlístek - Ďáblův palec (2016)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2016, 15 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
6

Datová Lhota (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Martin Ferencei

Česká republika, 2017, 5 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
6

Domek (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Sousedství, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Zacharová

Česká republika, 2016, 5 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
6

Anča a Pepík - Skandál ve městě (2017)

Sekce: Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2017, 14 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:40
3

Atlas draků (2016)

Sekce: Mezinárodní soutěž animovaných filmů pro děti, Česká a filmová a televizní tvorba

Režie: Veronika Kuncová

Česká republika, 2016, 4 min

Místo: Malá scéna

Hodnocení diváků:

Pá 26.05.2017 | 10:50
8

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Sekce: Dny švédské kinematografie

Režie: Tage Danielsson

Norsko, Švédsko, 1984, 126 min

Místo: Golden Apple Cinema 5

Hodnocení diváků: